AKCESORIA DEKORACYJNE

DETALE, które kreują styl dekoracji okiennej.

 

www montaż przelotki

Marcin Dekor oferuje Państwu szeroki wybór zarówno wzorów jak i kolorów przelotek.

Najpopularniejsza jest przelotka okrągła o średnicy wewnętrznej 33mm. W przypadku mniejszych karniszy czy karniszy linkowych  mają zastosowanie również przelotki o średnicach wewn. 22mm czy 28mm. Jednak coraz częściej dekoratorzy i styliści sięgają po bardziej wyszukane wzory np. przelotki kwadratowe, trójkątne, owalne czy ozdabiane szklanymi kamieniami.  Przelotka już nie tylko jest funkcjonalnym rozwianiem, ale także ma podkreślać charakter dekoracji.

 Klipsy magnetyczne to efektowny detal, który umożliwia  stworzenie oryginalnej aranżacji w bardzo szybki sposób.

Przemyślany mechanizm oparty o dwa silne, ale niewielkie magnesy pozwala na połączenie obu elementów. Co ważne, tkanina nie jest narażona na przedziurawienie, zagięcie czy przetarcie. Połączenie jest trwałe a rozłączenie jest równie proste jak połączenie – wystarczy przesunąć względem siebie obydwa elementy tak, aby powierzchnie magnesów przestały się stykać.

klipsy magnetyczne
klamry_modern-modena

Klamry do aranżacji

to doskonały sposób na uzyskanie niepowtarzalnych efektów upięcia firan i zasłon. W ofercie firmy znajdują się klamry w formie figur geometrycznych, klamry ażurowe oraz klamry ozdobione kryształkami. Są one wykonane z tworzywa , dzięki temu są na tyle lekkie, że nie zsuwają się z tkanin.

Klamry dekoracyjne KOBRA i CYLIDER . Cały urok tego małego, ale ważnego detalu polega na jego prostocie, delikatnej elegancji i niezwykłej łatwości zastosowania.

Mnogość sposobów użycia czynią go niezbędnym dla tych wszystkich, którzy chcą tworzyć własne aranżacje. Co ważne – efekt jest natychmiastowy, a szybkość z jaką można dobierać różne warianty pozwala na stworzenie efektownej aranżacji nawet tuż przed przyjściem gości.

www montaż klamry dekor