Szanowni Państwo ,

Na przełomie dwóch ostatnich lat do oferty produktowej firmy Marcin Dekor wprowadzono wiele nowych , specjalistycznych produktów oraz funkcjonalnych rozwiązań technicznych do aranżacji okien, które wymagają rzetelnej,  fachowej wiedzy i kompleksowej usługi.  Pojawienie się na rynku tak wielu nowatorskich systemów i karniszy wywołało fale zapytań ze strony klientów detalicznych :

„Gdzie możemy kupić produkty Marcin Dekor ? ”

W odpowiedzi na to powracające pytanie ze strony klientów detalicznych, postanowiliśmy  przeorganizować strukturę sklepów patronackich oraz salonów firmowych Marcin Dekor.

 

Celem tej reformy organizacyjnej jest :

–  ułatwienie dostępu klientom detalicznym do naszych produktów i usług ,

– wyróżnienie naszych kontrahentów, którzy aktywnie uczestniczą w sprzedaży usług i produktów specjalistycznych .

 

Zarząd firmy Marcin Dekor podjął decyzję o wyróżnieniu sklepów patronackich , które utrzymują stany magazynowe produktów Marcin Dekor , poprzez nadanie im priorytetowego tytułu sklepów firmowych. Do tych kontrahentów w pierwszej kolejności będą kierowani klienci detaliczni.

Zasadnicza zmiana następuje w wymaganiach dotyczących sklepów patronackich.  W nowym projekcie sklepami patronackimi będą mogły zostać podmioty, które sprzedają produkty wprowadzone do obrotu przez Marcin Dekor, jednak nie będą musiały utrzymywać stanów magazynowych.

Nowością w programie są sklepy EXPERT, czyli sklepy firmowe i patronackie lub pozostali odbiorcy hurtowi, którzy będą w stanie zapewnić klientowi detalicznemu kompleksowość obsługi w zakresie sprzedaży produktów dedykowanych, takich jak: rolety rzymskie, systemy szyn aluminiowych ze szczególnym uwzględnieniem systemów giętych, karnisze i rolety rzymskie lub materiałowe z napędem elektrycznym.  Ideą tego programu jest zapewnienie odbiorcy detalicznemu fachowego doradztwa w zakresie zakupu specjalistycznych produktów Marcin Dekor.  Klienci indywidualni,  którzy zwrócą się do nas z chęcią zakupu produktów, wymagających profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru optymalnego rozwiązania aranżacyjnego oraz kompleksowego serwisu wraz z montażem , będą przekierowani do najbliższego  sklepu  EXPERT.

Mamy nadzieję,  że  planowane zmiany  pozwolą nam na jeszcze większe rozpropagowanie marki Marcin Dekor w Polsce, a nasze produkty będą coraz bardziej dostępne niezależnie od miejsca zamieszkania. My z naszej strony zapewniamy dostęp do szerokiej gamy produktów i systemów aranżacji okien, odpowiednie formy ekspozycji naszych produktów, fachowe szkolenia i wszelkie niezbędne doradztwo techniczne i wsparcie marketingowe.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do którejś z wyżej wymienionych form współpracy, prosimy o kontakt z przedstawicielami handlowymi Marcin Dekor z Państwa regionów.

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd Marcin Dekor Sp. z o.o. –  Sp. komandytowa

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
Share
Tagged in