zajawkaN01

KOŃCÓWKI karniszy kojarzą się z czymś statycznym, ostatecznym i gotowym. Wybór pomiędzy jedną a drugą… ale tak nie musi być.
Marcin Dekor proponuje produkty, które dzięki swojej otwartej strukturze doskonale dają się kształtować i transformować.
Dzięki zastosowaniu przemyślanej budowy, końcówki serii Ø19mm dzięki prostym trikom, można bardzo łatwo wariantować uzyskując ogromną liczbę kombinacji – zarówno kolorystycznych jak i fakturowych.
Dzięki temu seria ta staje się znakomitą bazą i punktem wyjścia dla projektantów wnętrz.
Możliwości jakie otwieramy tym podejściem do projektowania, są ograniczone tylko wyobraźnią. Nasze końcówki nie boją się żadnych materiałów.

 

Flora-wypelnienie
końcówka FLORA

flora

flora-wypelnienie

 

MOŻLIWOŚCI
terra_obrotPrezentujemy serię produktów, które dzięki prostym zabiegom otwierają szerokie możliwości aranżacyjne. Zamiast jednego wzoru mamy dwa, które w zależności od stylizacji można zastosować. Wystarczy obrócić końcówkę pokazując revers zamiast awersu – i gotowe.

 

 

Kolekcja końcówek z różnymi wzorami na awersie i rewersie – dowolność aranżacji

W19 Terra
końcówka TERRA
W19 Murano
końcówka MURANO

 

Kreatywność bez granic – BOSS, BOSS DUO? A może coś zupełnie odmiennego?

Square-line-wymienne_tla
karnisz BOSS kolekcja SQUARE LINE

Skomponuj własny karnisz
Dopasowując karnisz do wybranej aranżacji czasem stajemy przed dylematem – na ile dany produkt pasuje do otoczenia? Idziemy na mniejsze lub większe kompromisy.
Od teraz to się zmienia. Do dyspozycji oddajemy bowiem karnisz, którego zarówno końcówkę jak i zaślepkę wspornika wypełnić można dowolnym materiałem zwracając jedynie uwagę na jego grubość (tak, aby licował z awersem końcówki) – choć i tutaj można pozwolić sobie na odrobinę fantazji –dlaczego bowiem nie wypełnić końcówki choćby kamieniem, skórą czy grubszą, pięknie fakturowaną tkaniną?
Proste kształty łatwo jest wyciąć a gładka powierzchnia końcówki i zaślepki doskonale sprawdza się jako podkład.
Od teraz możemy idealnie dopasować karnisz do zastanego wnętrza lub do koncepcji. Warto zatem eksperymentować .

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
Share
Tagged in