Karnisze ścienne metalowe

Karnisze ścienne, czyli karnisze montowane do ściany to najliczniejsza grupa produktów w ofercie Marcin Dekor. Charakteryzują się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale również posiadają wiele funkcjonalnych rozwiązań praktycznych. Podkreślają charakter dekoracji okiennej oraz stanowią przyciągający spojrzenie akcent w aranżacji wnętrza.

W ofercie firmy Marcin Dekor znajdują się zarówno nowoczesne jak i stylowe karnisze metalowe . Wszystkie są dostępne w elementach,  a klient ma możliwość skompletowania indywidualnego zestawu, dostosowanego do własnych preferencji stylistycznych.

Karnisze z kolekcji RESIDENCE 35mm oraz seria 25mm to propozycja dla zwolenników klasycznej elegancji. Natomiast SQARE LINE to wyjątkowa kolekcja funkcjonalnych karniszy szynowych do nowoczesnych wnętrz o minimalistycznym charakterze. Na uwagę zasługuje również kolekcja Black&White oparta na kontrastach i prostych formach. Pozostałe serie jak KWADRO oraz karnisze o średnicach 19mm jak i 16mm charakteryzują się dużą różnorodnością wzorów i wykończeń kolorystycznych.

W większości kolekcji obok wersji rurowych, występują również wersje szynowe karniszy, co znacząco podnosi ich funkcjonalność. Dodatkowo rury i profile posiadają możliwość gięcia po łuku lub gięcia punktowego.

karnisze RESIDENCE 35mm
karnisze 19mm
Karnisze RESIDENCE o średnicy 35mm
Karnisze o średnicy 19mm
karnisze Black&White
Karnisze Black & White
karnisze SQUARE LINE
Karnisze SQUARE LINE
karnisze 16mm
Karnisze średnicy 16mm
karnisze KWADRO
Karnisze KWADRO 20x20mm
karnisze ONYX
Karnisze ONYX o średnicy 19mm oraz 25mm
karnisze 25mm klasyka
Karnisze o średnicy 25mm
montaż miedź 16
TOP-LINE do menu

KARNISZE MIEDŹ o średnicy 16mm

KARNISZE SYSTEM TOP-LINE