Szyny sufitowe aluminiowe – karnisze szynowe

karnisze szynowe

Współczesna architektura ceni sobie przestrzeń. Architekci chętnie projektują wielkie panoramiczne okna, które jednak ostatecznie, najczęściej chcemy przysłonić. Doskonale w tej sytuacji sprawdzają się karnisze sufitowe szynowe. Poza tym projektanci sięgają po nie tylko przy aranżacjach dekoracji okiennych, ale również jako systemy do wydzielania stref we wnętrzach.

Produktem proponowanym przez nas do tego typu rozwiązań są systemy szyn aluminiowych. Po wielu latach powróciły one do naszych mieszkań, jednak teraz mają nowa jakość wizualną i praktyczną. Zmodernizowane elementy gwarantują cichą i gładką pracę systemu podczas przesuwania zasłon oraz nie wymagają użycia siły.

Natomiast Klienci ceniący sobie artykuły dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, bez wątpienia docenią możliwość gięcia szyn aluminiowych według wymagań projektowych.

Istotna zaletą proponowanych przez nas systemów jest ich funkcjonalność ale również estetyka. Zarówno system MS1, MS2, MS2C, jak i MS1C jest rozwiązaniem, które bez problemu można zastosować w widocznym miejscu na suficie, jak również ukryć we wnęce sufitowej bądź też za ozdobnym gzymsem.