System Square Line to czysta forma bez kompromisu. Elegancki design, minimalistyczne formy i doskonale przemyślana konstrukcja sprawiają, że produkty te znajdują zastosowania we wnętrzach eleganckich, nowoczesnych czy wysokiej klasy pomieszczeniach biznesowych. Proste profile, łuki, szeroki wachlarz końcówek oraz zastosowanie paneli pozwala na tworzenie doskonałych aranżacji idealnie dopasowanych do charakteru nowoczesnego wnętrza.  Dzięki unikalnej konstrukcji końcówki możliwa jest zmiana wypełnienia. Skóra, tkanina czy materiał zaakcentowany we wnętrzu może dopełnić kompozycję stając się teraz elementem końcówki karnisza.

 

Skomponuj własny karnisz:
Kreatywność bez granic – BOSS, BOSS DUO? A może coś zupełnie odmiennego?

Dopasowując karnisz do wybranej aranżacji czasem stajemy przed dylematem – na ile dany produkt pasuje do otoczenia? Idziemy na mniejsze lub większe kompromisy.

Od teraz to się zmienia. Do dyspozycji oddajemy bowiem karnisz, którego zarówno końcówkę jak i zaślepkę wspornika wypełnić można dowolnym materiałem zwracając jedynie uwagę na jego grubość (tak, aby licował z awersem końcówki) – choć i tutaj można pozwolić sobie na odrobinę fantazji –dlaczego bowiem nie wypełnić końcówki choćby kamieniem, skórą czy grubszą, pięknie fakturowaną tkaniną?

Proste kształty łatwo jest wyciąć a gładka powierzchnia końcówki i zaślepki doskonale sprawdza się jako podkład.

Od teraz możemy idealnie dopasować karnisz do zastanego wnętrza lub do koncepcji. Warto zatem eksperymentować i bawić się formą.

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
Share
Tagged in