SYSTEMY ROLETOWE by SHADOWS CLUB

 

Prezentowane Systemy Roletowe  maja zastosowanie do wszystkich tkanin roletowych z katalogów BASIC, CONCEPT oraz PREMIUM z kolekcji SHADOWS CLUB .

RM40_OWAL-CHROM-MAT_PREMIUM

SYSTEM RM40 z zaślepką OWAL

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk , biały oraz czarny.  Zawiera on obciążnik typ B oraz transparentny obciążnik łańcuszka . Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .

 

RM40_KWADRO-BASIC-BIALA_glowna

SYSTEM RM40 z zaślepką KWADRO

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk , biały oraz czarny.  Zawiera on obciążnik typu C oraz transparentny obciążnik łańcuszka . Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .

RM40_CUBE-CZARNA_wizkaglowna

SYSTEM RM40 z zaślepką CUBE

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk , biały oraz czarny.  Zawiera on obciążnik typu D oraz transparentny obciążnik łańcuszka . Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .

B430_CHROM-MAT_3D_glowna-popr

SYSTEM B430 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc oraz 3D. Jest dostępny w kolorze chrom-mat oraz białym. Kwadratowa kaseta ma wymiary wys.90mm x gł.91mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik ( na zdjęciu tkanina 3D i obciążnik do tkanin 3D).  Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .

B27_CHROM-MAT_D&N_glowna-obc B

SYSTEM B27 KASETA 

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc. Jest dostępny w kolorze chrom-mat oraz białym. Prostokątna kaseta o lekko zaokrąglonej fasadzie ma wymiary wys.66mm x gł.65mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik ( na zdjęciu tkanina Dzień&Noc i obciążnik typu B ).  Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .

B55_D&N_bez_logo_poszerzona

SYSTEM B55 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc oraz 3D. Jest dostępny w kolorze chrom-mat , białym oraz antracytowym.  Kwadratowa kaseta ma wymiary wys.86mm x gł.87mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik ( na zdjęciu tkanina Dzień&No3D i obciążnik typu D).  Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .