TOP-LINE

                            JUŻ W SPRZEDAŻY !!!  Najnowsza propozycja Marcin Dekor .  Autorski , jedyny oryginalny, wielofunkcyjny system do aranżacji okien. Karnisz, który zaskakuje możliwościami technicznymi i funkcjonalnością. Prosta forma , która subtelnie harmonizuje z wnętrzem,  lub też może stanowić bardzo mocny akcent w aranżacji.

absolutny HIT 2017r.

 

top-line-system

 

Zobacz przykładowe zestawy oraz niezliczone możliwości aranżacyjnie, jakie umożliwia system TOP-LINE.

poznaj system TOP-LINE

Systemy elektryczne

elekt zdjęcie 1       Wielkie panoramiczne okna, często ciągnące się przez kilka kondygnacji budynku to jeden z głównych wyznaczników nowoczesnej architektury. Chcemy jak najbardziej otwierać się na świat, wpuścić jak najwięcej światła do wnętrza. Daje nam to poczucie wolności i jedności z naturą. Jednak kiedy mieszkamy w pulsującej życiem metropolii , przychodzi moment kiedy chcemy poczuć się bezpiecznie i swobodnie w naszej domowej oazie. W tej sytuacji absolutnie najlepszym rozwiązaniem są systemy karniszowe i roletowe z napędem elektrycznym. Gwarantuję komfort i wygodę stosowania.
Tego typu napędy do rolet rzymskich znajdują się w ofercie firmy Marcin Dekor . W prosty sposób możemy nimi sterować bez konieczności używania łańcuszka czy sznura napędowego. Wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk na pilocie lub przełączniku aby uruchomić napęd. Często wybór sterowania elektrycznego to konieczność. Dzieję się tak w przypadku sterowania roletami zawieszonymi w trudno dostępnych miejscach np. na dużych wysokościach lub też w przypadku rolet o bardzo dużych gabarytach, jak również wykonanych z ciężkich tkanin. Firma Marcin Dekor proponuje kilka sposobów sterowania bezprzewodowego: za pomocą pilota lub za pomocą przełącznika ściennego oraz systemy mieszane: pilot i przełącznik . Istnieje również możliwość zintegrowania sterowania roletami z systemem sterowań inteligentnych budynków. Do wyboru mamy również dwa rodzaje silników: 24 V stosowane do napędu lżejszych i mniejszych rolet, w tym przypadku silnik ten może podciągnąć tkaninę o wadze do 4,5 kg, oraz silniki zasilane napięciem 230 V, których maksymalny udźwig to aż 15 kg.

elekt zdjęcie 2     Na uwagę zasługują również kolejne dwa tego typu systemy: MD- LINE i MD-LINE PLUS . Tym razem są to wysokiej klasy karnisze z napędem elektrycznym, które charakteryzują się cichą pracą, niezawodnością i prostą obsługą. Systemy te sprawdzają się jako napędy do firan i zasłon w mieszkaniach, domach jednorodzinnych jak również w budynkach użyteczności publicznej. Posiadają podobnie jak rolety możliwość sterowania bezprzewodowo: za pomocą pilota, przełączników ściennych lub systemów mieszanych pilot i przełącznik. Systemy karniszy elektrycznych są również kompatybilne z systemem sterowań inteligentnych budynków. Jedną z ważniejszych cech jest możliwość gięcia karnisza po dowolnym łuku lub gięcie punktowe. Dodatkowo jedną z zalet , które maja bezpośredni wpływ na funkcjonalność i komfort stosowania jest system TOUCH MOTION , który umożliwia uruchomienie napędu poprzez delikatne pociągnięcie za tkaninę.

Istotnym i koniecznym elementem przy zastosowania tego typu systemów , jest odpowiednie zaprojektowanie odpowiedniej instalacji elektrycznej, już w fazie projektu wnętrza. Dlatego warto wcześniej skontaktować się dealerem, w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Kontakt : Marcin Dekor Sp. z o.o. – Sp komandytowa

Dział obsługi klientów / systemy elektryczne tel.+ 22 760 69 15

 

 

Rolety rzymskie podwójne

slider_rolety_podw

   

                NOWOŚĆ, mechanizm do ROLET RZYMSKICH DUO z funkcją SEMI AUTOMATIC, w którym dwie rolety są sterowane za pomocą jednego łańcuszka napędowego. Podwójna roleta rzymska, podwójna funkcjonalność. Teraz roleta może spełnić funkcje ozdobną jak i praktyczną, poprzez zastosowanie dwóch tkanin firanowej i zasłonowej.
Roleta posiada nowoczesny, dwukierunkowy mechanizm napędowy, który pozwala na niezależne sterowanie dwiema roletami przy użyciu tylko jednego wspólnego łańcuszka napędowego: obracając łańcuszkiem napędowym w lewą stronę podnosimy pierwszą roletę, obracając w prawa stronę podnosimy druga roletę,
Roleta jest dodatkowo wyposażona w półautomatyczną funkcje samoczynnego opadania ( SEMI AUTOMATIC ) uruchamianą poprzez delikatne pociągniecie łańcuszka napędowego. System posiada także urządzenie utrzymujące stała prędkość opadania ( SPEED CONTROL) oraz automatyczny stoper krańcowy (AUTOMATIC STOP) , który zatrzymuje roletę gdy całkowicie się rozwinie. Roletę zwijamy manualnie obracając łańcuszkiem.

 

czytaj więcej

  

RESIDENCE – karnisze Ø35mm

Karnisze RESIDENCE 35mm

                

                 Najnowsza kolekcja karniszy metalowych RESIDENCE Ø35mm, które zaskakują już samą wielkością. Zastosowano w nich drążek o średnicy aż 35mm, co stanowi mocny akcent w klasycznej dekoracji okna. Kolejna niespodzianka to kolory. Obok ponadczasowego antyku, pojawia się szlachetna stal rustykalna dedykowana do wnętrz w stylu angielskim lub vintage. Natomiast koneserów francuskiego szyku i słonecznej Prowansji z pewnością zachwyci nowy kolor biało-złoty.

zobacz kolekcje RESIDENCE

 

Interno – rewolucja!

slider_sql3-900x453

Prezentujemy najnowszy duet z kolekcji SQUARE LINE  by Marcin Dekor : końcówki  Interno i Fori .

W - INTERNO

końcówka INTERNO

W -FORI

końcówka FORI

INTERNO SCANDIZasługują on na szczególna uwagę w kontekście nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Te nowatorskie końcówki są ażurowe i posiadają wymienną wkładkę. W standardzie wkładki występują w bieli i czerni, natomiast kreatywny klient , przy niewielkim nakładzie pracy, ma możliwość zastosowania wkładki z dowolnego materiału, drewna lub kamienia.

 

 

InternoInterno_Foori_1ostre
Karnisze i elementy są jest dostępne w czerni i bieli, a poszczególne elementy kolekcji można swobodnie zestawiać ze sobą. Dzięki zastosowaniu profili szynowych system SQUARE LINE jest wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny. Doskonale sprawdza się on we współpracy z systemem wieszania firan i zasłon QUICK WAVE .

q-wave_systemPozwala on w sposób niezwykle uporządkowany i harmonijny na ustawienie równomiernych fal na dekoracji okiennej, bez konieczności ręcznego układania . System QUICK WAVE składa się z transparentnej taśmy z kieszonkami przyszywanej do tkaniny, sznurka z suwakami ustawionymi w jednakowych odległościach oraz wieszaków. Suwaki są obrotowe, zatem montaż firany/zasłony przebiega niezwykle sprawnie. Pomiędzy suwakami jest odległość 6 lub 8 cm, co pozwala automatycznie uzyskać efekt równomiernych fal.
Łatwość i szybkość montażu oraz bezproblemowa praca na łukach pokazują, że karnisze SQUARE LINE oraz system QUICK WAVE są dla siebie stworzone .
Produkty są do nabycia w sklepach patronackich Marcin Dekor.