slider_sql3-900x453

Prezentujemy najnowszy duet z kolekcji SQUARE LINE  by Marcin Dekor : końcówki  Interno i Fori .

W - INTERNO
końcówka INTERNO
W -FORI
końcówka FORI

INTERNO SCANDIZasługują on na szczególna uwagę w kontekście nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Te nowatorskie końcówki są ażurowe i posiadają wymienną wkładkę. W standardzie wkładki występują w bieli i czerni, natomiast kreatywny klient , przy niewielkim nakładzie pracy, ma możliwość zastosowania wkładki z dowolnego materiału, drewna lub kamienia.

 

 

InternoInterno_Foori_1ostre
Karnisze i elementy są jest dostępne w czerni i bieli, a poszczególne elementy kolekcji można swobodnie zestawiać ze sobą. Dzięki zastosowaniu profili szynowych system SQUARE LINE jest wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny. Doskonale sprawdza się on we współpracy z systemem wieszania firan i zasłon QUICK WAVE .

q-wave_systemPozwala on w sposób niezwykle uporządkowany i harmonijny na ustawienie równomiernych fal na dekoracji okiennej, bez konieczności ręcznego układania . System QUICK WAVE składa się z transparentnej taśmy z kieszonkami przyszywanej do tkaniny, sznurka z suwakami ustawionymi w jednakowych odległościach oraz wieszaków. Suwaki są obrotowe, zatem montaż firany/zasłony przebiega niezwykle sprawnie. Pomiędzy suwakami jest odległość 6 lub 8 cm, co pozwala automatycznie uzyskać efekt równomiernych fal.
Łatwość i szybkość montażu oraz bezproblemowa praca na łukach pokazują, że karnisze SQUARE LINE oraz system QUICK WAVE są dla siebie stworzone .
Produkty są do nabycia w sklepach patronackich Marcin Dekor.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
Share
Tagged in