AKCESORIA DEKORACYJNE

DETALE, które kreują styl dekoracji okiennej.

 

www montaż przelotki

Marcin Dekor oferuje Państwu szeroki wybór wzorów i kolorów przelotek.

Najpopularniejszą jest przelotka okrągła o średnicy wewnętrznej 33 mm. W przypadku mniejszych karniszy czy karniszy linkowych mają zastosowanie również przelotki o średnicach wew. 22 mm czy 28 mm. Coraz częściej jednak dekoratorzy i styliści sięgają po bardziej wyszukane wzory np. kwadratowe, trójkątne, owalne czy ozdabiane szklanymi kamieniami. Przelotka przestaje być wyłącznie funkcjonalnym rozwianiem, ale ma za zadanie także podkreślać charakter dekoracji.

 Klipsy magnetyczne to efektowny detal, który umożliwia  stworzenie oryginalnej aranżacji w bardzo szybki sposób.

Przemyślany mechanizm oparty o dwa niewielkie, ale silne magnesy pozwala na połączenie obu elementów. Co ważne, tkanina nie jest narażona na uszkodzenia – przedziurawienie, zagięcie czy przetarcie. Połączenie jest trwałe, a rozłączenie równie proste jak połączenie – wystarczy przesunąć względem siebie obydwa elementy tak, aby powierzchnie magnesów przestały się stykać.

klipsy magnetyczne
klamry_modern-modena
 

Klamry do aranżacji

to doskonały sposób na uzyskanie niepowtarzalnych efektów upięcia firan i zasłon. W ofercie firmy Marcin Dekor znajdują się klamry w formie figur geometrycznych, modele ażurowe oraz ozdobione kryształkami. Wykonane z tworzywa, są na tyle lekkie, że nie zsuwają się z tkanin.

Klamry dekoracyjne KOBRA i CYLIDER. Cały urok tego małego, ale ważnego detalu polega na jego prostocie, delikatnej elegancji i niezwykłej łatwości zastosowania.

Rozmaite możliwości wykorzystania elementu czynią go niezbędnym dla tych wszystkich, którzy chcą tworzyć własne aranżacje. Co ważne – efekt jest natychmiastowy, a szybkość, z jaką można dobierać różne warianty, pozwala na stworzenie efektownej aranżacji nawet tuż przed przyjściem gości.

www montaż klamry dekor