WAVE uniwersaly

 

Jest to system taśmy typu WAVE uniwersalny , co oznacza, że pasuje do wszystkich dostępnych na rynku karniszy drążkowych jak i różnego rodzaju szyn. Taśma posiada dwa sposoby mocowania :

– za pomocą pionowego tunelu w który można wprowadzić drążek karnisza

– za pomocą agrafek , które najpierw wpinamy w specjalne kieszonki a następnie agrafkę zapinamy na kółko od karnisza lub wprowadzamy w szynę .

wave-zastosowanie-profilwave-zastosowanie-rurawave-zastosowanie kółka

wave- faleSystem ten nie wymaga ( poza agrafką ) żadnych dodatkowych elementów takie jak ślizgi, łączniki czy suwaki połączone sznurkiem.W tradycyjnym systemie WAVE wymagane jest stosowanie specjalnych ślizgów natomiast w tym systemie uniwersalnym sznurek tez został zastąpiony specjalną tasiemką ściągającą, która to po ściągnięciu nadaje taśmie stałą, regularną falę nie pozwalając na jej rozsunięcie.
Specjalnie oznaczone i umieszczone na środku fali kieszonki, służące do wpinania agrafek, ułatwiają szybki montaż i prostotę upięcia dekoracji okiennych. Dzięki temu nie musimy się zastanawiać w którą kieszonkę wpiąć agrafkę aby fałda była regularna i ładnie się układała.

Jest to szczególnie ważne dla klienta końcowego, który to coraz częściej oprócz efektu wizualnego ceni sobie wygodę i praktyczność użytkowania.

Taśma ma szerokość 10 cm. Występuje w dwóch proporcjach marszczenia tkaniny 200 % i 250 % .

wave_tasma_01

 


Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
Share
Tagged in