Filozofia firmy jest prosta, ale w tym tkwi jej siła:

                                                                                     „Klient jest najważniejszy”

Misja:
 

Konsekwentnie od 1988 r. realizujemy misję, której celem jest tworzenie własnych oryginalnych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów i usług oraz nielimitowana dostępność.

Cele :

„Nie sztuką jest sprzedać towar raz. Sztuką jest sprawić, by klient wracał częściej. Dlatego miarą sukcesu naszej firmy jest zadowolenie klientów”.

 

Historia firmy Marcin Dekor od 1988 r.

 

Jak tworzymy kolekcje:

Jako jedna z nielicznych firm w branży, reprezentujemy kreatywne podejście do produktu. Starannie  dobieramy asortyment, starając się tworzyć nową jakość wizualną oraz praktyczną. Dysponujemy własnym biurem projektowym, które pracuje nad kolejnymi wzorami oraz doborem kolekcji. Na swoim koncie mamy opatentowane wynalazki, wzory i rozwiązania. Duża część produktów z naszej oferty to indywidualne, zaprojektowane przez nas karnisze oraz całe kolekcje, które są dostrzegane i doceniane przez wysokiej klasy architektów i designerów. Tworzymy wizualizacje przyszłych produktów oraz wydruki 3D, które skrupulatnie testujemy, zanim zlecimy ich produkcję.

szkic INTERNOwizualizacja 3D INTERNOINTERNO SCANDI

Równocześnie pracujemy nad ulepszaniem starszych, sprawdzonych pomysłów, do których nasi Klienci są przywiązani. Wszelkie systemy aranżacji okien i rozwiązania techniczne starannie dobieramy, kierując się potrzebami i głosem rynku.

 

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Rozpoczęliśmy działalność w 1988 r., jako prekursor w branży dekoracji okna. Już od blisko 30 lat realizujemy misję, której celem jest tworzenie własnych kolekcji i produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Nasze niekwestionowane atuty to: oryginalne wzornictwo, wysoka jakość, konkurencyjność cenowa oraz nielimitowana dostępność.

Jesteśmy firmą rodzinną i nie rozbudowujemy struktury o dziesiątki stanowisk kadry zarządzającej, dzięki czemu jesteśmy bliżej naszych klientów. Staramy się zrozumieć ich potrzeby i sprostać oczekiwaniom dotyczącym oferty produktowej oraz serwisu. Zaufało nam już setki klientów w kraju i zagranicą, a nasi lojalni partnerzy handlowi przystąpili  do programu sklepów patronackich Marcin Dekor.

Nasze salony patronackie wyposażamy we wszystkie materiały niezbędne do promocji i sprzedaży produktów Marcin Dekor – wzorniki, ekspozytory, materiały reklamowe typu foldery, torby reklamowe i wiele innych POS.

Stojak_02Stojak_01materialy_promocyjne

Dbając o wizerunek firmy i rozpoznawalność marki współpracujemy również z czołowymi wydawnictwami z branży wnętrzarskiej (Ambiente, Claudia – Ładnie Mieszkać, Dobre Wnętrze, M jak Mieszkanie, Moje Mieszkanie, Tak Mieszkam). Na łamach tych publikacji, promujemy produkty marki Marcin Dekor oraz naszych parterów handlowych z sieci sklepów patronackich.

Parterom handlowym gwarantujemy regularność dostaw. Dlatego też planując strukturę firmy zdecydowaliśmy się na wyodrębnienie centrali znajdującej się pod Warszawą oraz dwóch hurtowni rozlokowanych w strategicznych punktach Polski: w Toruniu i we Wrocławiu. Zmniejszenie odległości i odpowiednia lokalizacja pozwalają na to, abyśmy mogli przynajmniej raz w tygodniu dotrzeć do każdego sklepu czy salonu w Polsce, dostarczając zamówione towary. Współpracujemy również z firmami spedycyjnymi, które już na drugi dzień dostarczą Państwu pilne zamówienie.

 

magazyn WS Konik Nowy

 

Jedną z największych zalet we współpracy z nami jest nielimitowana dostępność produktów.  Rozbudowując w 2009 roku powierzchnię magazynową (obecnie magazyny wysokiego składowania obejmują 4700 m 2) kluczowa była dla nas stuprocentowa dostępność wszystkich produktów z oferty, a jest to około 3000 pozycji. Dzięki temu każde zamówienie na towary (nie podlegające usługom dodatkowym) realizujemy niemal natychmiast.

Dla wiodących partnerów handlowych mamy przewidziane atrakcyjne programy lojalnościowe.