SYSTEMY ROLETOWE by SHADOWS CLUB

 

Prezentowane Systemy Roletowe  maja zastosowanie do wszystkich tkanin roletowych z katalogów BASIC, CONCEPT oraz PREMIUM z kolekcji SHADOWS CLUB.

RM40_OWAL-CHROM-MAT_PREMIUM

SYSTEM RM40 z zaślepką OWAL

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk, biały oraz czarny.  Zawiera on obciążnik typ B oraz transparentny obciążnik łańcuszka. Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

 

RM40_KWADRO-BASIC-BIALA_glowna

SYSTEM RM40 z zaślepką KWADRO

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk, biały oraz czarny.  Zawiera on obciążnik typu C oraz transparentny obciążnik łańcuszka. Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

RM40_CUBE-CZARNA_wizkaglowna

SYSTEM RM40 z zaślepką CUBE

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk, biały oraz czarny. Zawiera on obciążnik typu D oraz transparentny obciążnik łańcuszka. Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

B430_CHROM-MAT_3D_glowna-popr

SYSTEM B430 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc oraz 3D. Jest dostępny w kolorze chrom-mat oraz białym. Kwadratowa kaseta ma wymiary wys. 90mm x gł. 91 mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik (na zdjęciu tkanina 3D i obciążnik do tkanin 3D).  Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu .

B27_CHROM-MAT_D&N_glowna-obc B

SYSTEM B27 KASETA 

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc. Jest dostępny w kolorze chrom-mat oraz białym. Prostokątna kaseta o lekko zaokrąglonej fasadzie ma wymiary wys. 66mm x gł. 65mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik (na zdjęciu tkanina Dzień&Noc i obciążnik typu B). Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

B55_D&N_bez_logo_poszerzona

SYSTEM B55 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc oraz 3D. Jest dostępny w kolorze chrom-mat, białym oraz antracytowym.  Kwadratowa kaseta ma wymiary wys. 86 mm x gł. 87 mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik (na zdjęciu tkanina Dzień&No3D i obciążnik typu D).  Łańcuszki  występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.