karnisze elektryczne

 

W nowoczesnym budownictwie coraz częściej spotykamy się z wielkimi panoramicznymi oknami. Problem pojawia się, gdy zachodzi konieczność ich zasłonięcia. A przecież każdy z nas – zarówno w pracy, jak i domu – poszukuje przestrzeni, która da mu poczucie prywatności i zapewni pełną kameralność. Wówczas najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem są karnisze elektryczne. Marcin Dekor proponuje wysokiej klasy modele z napędem elektrycznym. Dostępne są w dwóch seriach rozwiązań:

Karnisze elektryczne MD- LINE,

Karnisze elektryczne MD-LINE PLUS.

Niezależnie od tego, na którą serię ostatecznie się Państwo zdecydujecie – będzie to rozwiązanie wyróżniające się bardzo cichą pracą. Dołożyliśmy również wszelkich starań, by było niezawodne oraz charakteryzowało się prostą obsługą. Tak system MD-Line, jak i MD-Line Plus może być wykorzystany jako napęd do firan i zasłon w biurach, obiektach użyteczności publicznej, domach oraz mieszkaniach. Karnisze elektryczne można bez jakichkolwiek problemów montować zarówno bezpośrednio do sufitu, jak również do ściany.

karnisz elektr. schemat

Proponowane przez nas systemy posiadają możliwość sterowania bezprzewodowo za pomocą:

– pilota jedno- lub wielokanałowego,

– przełączników ściennych,

– systemów mieszanych: pilot i przełącznik.

Wszystkie modele karniszy elektrycznych, które znalazły się w ofercie Marcin Dekor, pozostają rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z najpopularniejszymi systemami sterowań inteligentnych budynków. Mogą więc stanowić dla nich funkcjonalne uzupełnienie.

Pragniemy również zaznaczyć, że w naszej ofercie dostępne są 4 rodzaje silników – wybór tego właściwego powinien zostać uzależniony od rodzaju (szczególnie wagi) tkaniny, którą planujecie Państwo zawiesić. Drugim, istotnym czynnikiem decydującym o wyborze modelu silnika jest preferowany system sterowania.

Klienci doceniają nasze propozycje nie tylko ze względu na estetykę i funkcjonalność, ale również możliwość dopasowania do nawet najbardziej nieszablonowych projektów. Umożliwia to gięcie karnisza po dowolnym łuku. Możliwe jest także gięcie punktowe.

Kolejną z zalet, wymagającą podkreślenia, jest zastosowany system TOUCH MOTION, czyli możliwość automatycznego uruchomienia napędu poprzez delikatne pociągnięcie za zawieszoną zasłonę lub firanę.

karnisz MD line

 

Na koniec pragniemy jeszcze raz zwrócić Państwa uwagę na konieczność odpowiedzialnego i dokładnego zaprojektowania całej instalacji – już na etapie powstawania projektu aranżacyjnego. Dlatego też warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Udzielimy Państwu wszelkich, niezbędnych informacji.

Kontakt : Marcin Dekor Sp. z o.o. – Sp komandytowa

Dział obsługi klientów / systemy elektryczne tel.+ 22 760 69 15