rolety elektryczne

 

ROLETY RZYMSKIE z napędem elektrycznym
 

Dostępne w naszej ofercie mechanizmy do rolet rzymskich elektrycznych pozwalają swoim użytkownikom na maksymalny komfort podczas użytkowania. Ich ogromna zaletą jest  sterowanie  bez konieczności używania łańcuszka czy sznura napędowego. Jedyną czynnością, którą użytkownik takiego systemu musi wykonać, jest naciśnięcie odpowiedniego przycisku na pilocie lub też specjalnego przełącznika, który uruchomi napęd. Warto również zwrócić uwagę na cichą i wydajną prace systemu, co ma bezpośredni wpływ na funkcjonalność.

Rolety rzymskie z napędem elektrycznym są nie tylko estetyczną i funkcjonalną dekoracja okienną. Bardzo często zastosowanie ich jest konieczne, szczególnie w sytuacji, kiedy roleta ma być zawieszona w trudno dostępnym miejscu, np. na dużych wysokościach lub też w przypadku rolet o bardzo dużych gabarytach lub wykonanych z ciężkich tkanin, których manualne sterowanie wymagałoby od użytkownika użycia dużej siły.

schemat roleta elektryczna

Decydując się na nasze systemy rolety rzymskich sterowane automatycznie mogą Państwo wybrać sposób sterowania bezprzewodowego. Proponujemy sterowanie za pomocą:

– pilota jednokanałowego,

– pilota wielokanałowego,

– przełącznika ściennego,

– systemów mieszanych : przełącznik ścienny + pilot

Możliwe jest także zintegrowanie przedstawionych propozycji z innymi systemami sterowań integralnych budynków.

Decydując się na zakup mechanizmów do rolet rzymskich elektrycznych będą Państwo mogli zdecydować również o modelu silnika, który będzie odpowiadał za funkcjonalność tego rozwiązania. W ofercie posiadamy dwa rodzaje:

– silniki zasilane napięciem 24 V stosowane do napędu lżejszych i mniejszych rolet, w tym przypadku silnik ten może podciągnąć tkaninę o wadze do 4,5 kg;

– silniki zasilane napięciem 230 V, których maksymalny udźwig to aż 15 kg.

Warto zwrócić uwagę, że istnieje również możliwość zasilania systemów poprzez baterie słoneczne.

Kontakt : Marcin Dekor Sp. z o.o. – Sp komandytowa

Dział obsługi klientów / systemy elektryczne tel.+ 22 760 69 15