Cały urok tego małego, ale ważnego detalu polega na jego prostocie, delikatnej elegancji i niezwykłej łatwości zastosowania. Mnogość sposobów użycia czynia go niezbędnym dla tych wszystkich, którzy chcą tworzyć włąsne aranżacje. Co ważne – efekt jest natychmiastowy, a szybkość z jaką można dobierać różne warianty pozwala na stworzenie efektownej aranżacji nawet tuż przed przyjściem gości.

Przemyślany mechanizm oparty o dwa silne, ale niewielkie magnesy pozwala na połączenie obu elementów. Co ważne, tkanina nie jest narażona na przedziurawienie, zagięcie czy przetarcie. Połączenie jest trwałe a rozłączenie jest równie proste jak połączenie – wystarczy przesunąć względem siebie obydwa elementy tak, aby powierzchnie magnesów przestały się stykać.

Klipsy wystepuja w dwóch wariantach : z krótka linką – jako elemnet do zawieszanie zasłon/firmn,  oraz z dłuższą jako uchwyt do podwiazywania zasłon/firan.

Wzory: Trio, Elipsa, Diament, Domino, Koło, Kwadro

Dostępne kolory:

Antyk
antyk
mosiądz mat
platyna
platyna

 

 

 

 


 

 

klipsy_diament

Klipsy magnetyczne Diament

Cały urok tego małego, ale ważnego detalu polega na jego prostocie, delikatnej elegancji i niezwykłej łatwości zastosowania. Mnogość sposobów użycia czynia go niezbędnym dla tych wszystkich, którzy chcą tworzyć włąsne aranżacje. Co ważne – efekt jest natychmiastowy, a szybkość z jaką można dobierać różne warianty pozwala na stworzenie efektownej aranżacji nawet tuż przed przyjściem gości.Przemyślany mechanizm oparty o dwa silne, ale niewielkie magnesy pozwala na połączenie obu elementów. Co ważne, tkanina nie jest narażona na przedziurawienie, zagięcie czy przetarcie. Połączenie jest trwałe a rozłączenie jest równie proste jak połączenie – wystarczy przesunąć względem siebie obydwa elementy tak, aby powierzchnie magnesów przestały się stykać.

Klipsy wystepuja w dwóch wariantach : z krótka linką – jako elemnet do zawieszanie zasłon/firmn,  oraz z dłuższą jako uchwyt do podwiazywania zasłon/firan. W ofercie dostepne sa dwa kolory kryształów: bursztynowy tzw. Amber  oraz  klasyczny biały kryształ – Crystal.

Wzory: Kwadro Amber, Koło Crystal, Kwadro crystal, Koło Amber

Dostępne kolory:

Antyk
antyk
Antyk/mosiądz-mat
platyna
platyna

 

 

 

 

Jak stosować klipsy magnetyczne? Obejrzyj galerię:

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
Share
Tagged in