Architekci stawiają coraz więcej wyzwań producentom systemów do aranżacji okien, projektując okna o nieszablonowym kształtach. Bardzo często spotykamy sytuacje, w której wybrane do dekoracji okno nie ma prostokątnego kształtu. Wszelkie łuki  pionowe i poziome wydają się eliminować zastosowanie typowego karnisza. Wówczas jedynym rozwiązaniem są karnisze gięte.

Dlatego też, uwzględniając potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty usługę gięcia rur karniszy oraz profili, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Karnisze gięte wykonujemy zarówno poprzez gięcia promieniowe, jak i punktowe.

W przypadku karniszy rurowych wykonujemy gięcie promieniowe rur o średnicach : 16mm, 19mm, 25mm.

Natomiast karnisze szynowe o średnicy 16mm, 19mm, profil SQURE LINE oraz profile aluminiowe MKS maja możliwość zarówno gięcia promieniowego jak i gięcia punktowego.

giecie_promieniowe

 

giecie_punkotowe

Proponowana przez nas usługa gięcia dostępna jest w centrach dystrybucji Marcin Dekor oraz we wszystkich sklepach patronackich Marcin Dekor . W przypadku zainteresowania usługą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zlecenia realizujemy indywidulanie, dlatego w razie zainteresowania prosimy o wykorzystanie do pomiarów poniższego formularza.

Gięcie karniszy – Marcin Dekor