Filozofia firmy jest prosta, ale w tym tkwi jej siła:

                                                                                     „Klient jest najważniejszy”

Misja:

Konsekwentnie od 1989r. realizujemy misję , której celem jest tworzenie własnych oryginalnych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów i usług oraz nielimitowana dostępność.

Cele :

„Nie jest sztuką sprzedać towar raz. Sztuką jest sprawić, by klient wracał częściej. Dlatego miara sukcesu naszej firmy jest zadowolenie klientów ”

 

Historia firmy Marcin Dekor od 1989r.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji : ( już wkrótce )

Jak tworzymy kolekcje :

Jako jedna z nielicznych firm w branży reprezentujemy kreatywne podejście do produktu. Starannie  dobieramy asortyment starając się tworzyć nową jakość wizualną oraz praktyczną. Dysponujemy własnym biurem projektowym, które pracuje nad nowymi wzorami oraz doborem kolekcji. Na swoim koncie mamy opatentowane wynalazki, wzory i rozwiązania. Duża część produktów z naszej oferty to indywidualne , zaprojektowane przez nas karnisze oraz całe kolekcje. Są one dostrzegane i doceniane przez wysokiej klasy designerów.  Tworzymy wizualizacje przyszłych produktów oraz wydruki 3D,  które najpierw testujemy a następnie zlecamy ich produkcję.

szkic INTERNOwizualizacja 3D INTERNOINTERNO SCANDI

Równocześnie pracujemy nad ulepszaniem starszych, sprawdzonych pomysłów, do których są przywiązani nasi Klienci. Wszelkie systemy aranżacji okien  i rozwiązania techniczne starannie dobieramy kierując się potrzebami i głosem rynku.

 

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę :

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Rozpoczęliśmy działalność w 1989r. , jako prekursor w branży dekoracji okna.  Już od ponad 27 lat realizujemy misję , której celem jest tworzenie własnych oryginalnych kolekcji i produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Naszymi atutami są : oryginalne wzornictwo, wysoka jakość , umiarkowana cena oraz nielimitowana dostępność.

Jesteśmy firmą rodzinną i nie rozbudowujemy struktury o dziesiątki stanowisk kadry zarządzającej , ale dzięki temu jesteśmy bliżej naszych klientów. Staramy się zrozumieć ich potrzeby i sprostać ich oczekiwaniom dotyczących oferty produktowej oraz serwisu. Zaufało nam już setki klientów w kraju i zagranicą, a nasi lojalni partnerzy handlowi przystąpili  do programu sklepów patronackich Marcin Dekor.

Nasze salony patronackie wyposażamy we wszystkie materiały niezbędne do promocji i sprzedaży produktów Marcin Dekor tzn.: wzorniki, ekspozytory , materiały reklamowe typu foldery, torby reklamowe i wiele innych POS.

Stojak_02Stojak_01materialy_promocyjne

Dbając o wizerunek firmy i rozpoznawalność marki współpracujemy  również z czołowymi wydawnictwami na rynku z branży wnętrzarskiej  (np. 4 Kąty, Ambiente, Claudia – Ładnie Mieszkać, Dobre Wnętrze, M jak Mieszkanie, Moje Mieszkanie, Tak Mieszkam ). Na łamach tych publikacji , promujemy nasze produkty oraz naszych parterów handlowych z sieci sklepów patronackich.

Gwarantujemy naszym parterom handlowym regularność dostaw. Dlatego też planując strukturę firmy zdecydowaliśmy się na wyodrębnienie centrali znajdującej się pod Warszawą oraz dwóch hurtowni rozlokowanych w strategicznych punktach Polski : w Toruniu i we Wrocławiu.  Zmniejszenie odległości i odpowiednia strategia położenia lokalizacji pozwalają na to , abyśmy mogli przynajmniej raz w tygodniu dotrzeć do każdego sklepu czy salonu w Polsce dostarczając zamówione towary. Współpracujemy również z firmami spedycyjnymi, które już na drugi  dzień dostarczą Państwu pilne zamówienie.

 

magazyn WS Konik Nowy

 

Jednym z największych atutów we współpracy z nami jest nielimitowana dostępność produktów.  Rozbudowując w 2009 roku powierzchnie magazynową (obecnie magazyny wysokiego składowania obejmują 4700m2) kluczowa była dla nas 100% dostępność wszystkich produktów z oferty , a jest ich około 3000 pozycji. Dzięki temu każde zamówienie na towary ( nie podlegające usługom dodatkowym) jesteśmy w stanie zrealizować niemal natychmiast.

Dla naszych lojalnych partnerów handlowych mamy atrakcyjne programy lojalnościowe.